Poď k nám

Sme nová progresívna rozrástajúca sa realitná kancelária, ktorá práve teraz rozširuje svoju ponuku. Ak mate aktívny, pozitívny prístup k práci a k ľuďom, staňte sa súčasťou nášho tímu a pracujte pre nás, ako realitný maklér!

Doprajte si možnosť nadštandardného príjmu. Do nášho kolektívu hľadáme

  • realitného makléra/ku
  • asistenta na nábor nehnuteľností

lokalita: Bratislava a okolie
druh: živnosť
termín: ihneď / dohodou

Koho hľadáme

Dávame príležitosť ambicióznym, skúseným obchodníkom, ako aj začiatočníkom, ktorí chcú zvýšiť svoje príjmy a stať sa nezávislými a uznávanými odborníkmi v oblasti realít.

Hľadáme ambicióznych ľudí z rôznych profesijných oblastí, všetkých vekových kategórií, s vysokým pracovným nasadením a s dobrými komunikačnými schopnosťami.

Ponúkame skvelú príležitosť pridať sa k skúsenému tímu profesionálnych obchodníkov a expertov medzikulturnej spolupracy v realitách.

Náplň práce

Aktívne vyhľadávanie nehnuteľností do ponuky realitnej kancelárie z verejných zdrojov, komunikácia s vlastníkmi , spracovanie a zverejňovanie ponúk na realitných portáloch. Jednania so záujemcami, obhliadky nehnuteľností. Príprava a spracovanie videoobhliadok, 3d pôdorysov a virtuálnych obhliadok. Aktívna práca so sociálnymi sieťami (facebook, youtube, instagram, google)

Vyhľadávanie nehnuteľnosti podľa zadania klienta - práca realitného agenta.

Naše výhody

Medzi naše najväčšie konkurenčné výhody oproti ostatným spoločnostiam patria:

  • vysoké maklérske a manažérske odmeny (50-70% provízie je určená priamo pre makléra)
  • najrýchlejšie vyplácanie odmien (odmeny vyplácame ihneď po rezervácii nehnuteľnosti alebo s provízie prenájmu)
  • medzinárodný tím odborníkov a multikultúrne pracovné prostredie.