Ponúkneme pre Vás
  • Rýchle spracovanie návrhu interiéru
  • Ovládanie projektom na diaľku
  • Autorský dohľad
  • Realizácia
  • Podrobný odhad prác
Viac o tom

Prečo si vybrať nás?

Dizajn interiéru je vždy tvorivou činnosťou, na ktorej sa podieľajú dve strany: klient a dizajnér. Ak plánujete bývanie, či už ide o novostavbu alebo druhé bývanie, musíte sa vyrovnať s mnohými nepríjemnosťami. Porozumieť miestnym zvyklostiam pri rokovaní s vývojármi, remeselníkmi a dizajnérmi môže byť veľmi ťažké. Uľahčíme vám to. Okrem toho môžeme čiastočne alebo úplne realizovať váš projekt. Snažíme sa našim zákazníkom ponúknuť dizajn, ktorý spája štýl a krásu s ergonómiou a funkčnosťou. 

Aký je správny postup?

Uzatvorenie zmluvy

Prvým a najdôležitejším krokom v našej spolupráci je podpísanie zmluvy o návrhu interiéru. Povinnou prílohou zmluvy je schválená špecifikácia požiadaviek na návrh. V tejto fáze stanovíme rámec pre všetky ďalšie činnosti a predplatíme: v prípade bytov, kancelárií, barov a reštaurácií približne 1/3 celkovej ceny projektu. 

Schválenie návrhu

Na stretnutiach s dizajnérom sa klient dohodne na základnej koncepcii celého projektu a jednotlivých miestností, kuchýň, kúpeľní a ďalších priestorov. Je dôležité čo najpresnejšie definovať predstavu klienta o jeho budúcom dome, kancelárii alebo sídle. Usporiadanie nábytku a interiérových prvkov môže výrazne zmeniť konečný dizajn, ako aj vytvoriť atmosféru pohodlia a harmónie. 

3D vizualizácia

Táto fáza je časovo najnáročnejšia. Vypočujeme si vaše želania a zohľadníme vaše príklady dizajnu. Náš dizajnér pripraví 3D maketu na základe spoločne dohodnutého konceptu. Keď je základ vizualizácie hotový, spolu s klientom dokončíme projekt a zohľadníme všetky zmeny. 

Odhad nákladov

- návšteva na mieste;
- merania;
- koordinácia práce s prenajímateľom
- výber materiálu a počiatočná koncepcia dizajnu
- podrobný odhad nákladov

Realizácia

Táto služba zahŕňa vyhľadávanie najlepších cien materiálov, osvetlenia, nábytku atď. Koordinujeme tiež dodacie podmienky, prispôsobujeme ich procesu opravy, kontrolujeme kompletnosť a zhodu s objednanými položkami, dodávame a vykonávame dodávky materiálov alebo zabezpečujeme ich uskladnenie v sklade. 

Okrem toho môžeme zorganizovať pre Vas tím brigadnikov s najlepšími odborníkmi v rôznych odboroch: inštalatérmi, elektrikármi, tesármi, maliarmi a murármi. Bez ohľadu na rozsah prác vám ponúkneme najlepšie možné načasovanie.

Príklady dizajnu

Ponúkneme pre Vás

Rýchle spracovanie návrhu interiéru

Dizajn je delikátna záležitosť, ktorá si vyžaduje komplexný prístup, slobodu myslenia a netradičný pohľad na známe veci. Najdôležitejšie pri navrhovaní interiéru je však dôkladné pochopenie klienta. Naši dizajnéri sú v istom zmysle psychológovia, ktorí skúmajú estetické preferencie svojich klientov a pretvárajú najbúrlivejšie predstavy na harmóniu pohodlia. 

Ovládanie projektom na diaľku

Nie je pre nás ťažké pripraviť návrh rozloženia na diaľku na základe podrobného zadania od klienta alebo na základe výsledku rozhovoru s dizajnérom klienta. Na základe podrobného preštudovania technickej dokumentácie kvalifikovane vypracujeme 3D plán, na základe plnej moci prevezmeme kľúče od nehnuteľnosti a na základe podpísaného potvrdenia a osobne vypracujeme podrobný opis hlavných technických problémov, s ktorými sa klient môže stretnúť v procese rekonštrukcie.

Autorský dohľad

Nezriedka sa stáva, že stavebné alebo renovačné tímy vytvoria niečo úplne iné, ako klient očakával. V dôsledku toho nie je možné vymáhať stratený čas. Našim projektantom poskytujeme službu projektového dozoru, aby sme zabezpečili, že dokončovacie práce budú vykonané správne a v dobrej viere. Môžeme tiež vykonať audit pripraveného projektu, pričom zohľadníme práce, ktoré nie sú uvedené v projekte. Pri výpočte nákladov na autorský dozor sa zohľadní počet návštev projektanta na stavbe, termín dodania, zložitosť projektu a jeho odľahlosť. 

 

Realizácia

Po dokončení dizajnového projektu sa každý zákazník nevie dočkať, kedy začne byvat' v svojom dome . Naša spoločnosť vybrala tím kvalifikovaných remeselníkov, ktorí vám v čo najkratšom čase začnú plniť vaše sny. Váš projekt dokážeme zrealizovať od základnej farby na stenách až po pohár vína pred teplým krbom.

Podrobný odhad prác

Pracujeme pre našich klientov a vážime si ich čas a peniaze ako svoj vlastný. Preto je našou prioritou podrobný odhad všetkých fáz dokončovacích prác, ako aj kompletný návrh. 

PREČO SI VYBRAŤ NÁS?

Skúsení majstri

Vizualizácia 3D

Efektívne riešenia

NAŠE KONTAKTY


Máte nejaké otázky? Napíšte nám na office@lemberg.sk alebo nám zavolajte na +421 944 474 756