Vítame Vás v realitnej kancelárii "LEMBERG S.R.O."!

Pre našich zákazníkov sme pripravení ponúknuť vysoko kvalitné nehnuteľnosti v Bratislave a okolí na súkromné účely, podnikanie alebo investície. Okrem toho naša spoločnosť ponúka kvalifikovanú pomoc a poradenstvo pri ohodnocovaní týchto nehnuteľností, ako aj ich spravovanie na základe plnej moci.

Na rozdiel od mnohých iných spoločností, ktoré sa zameriavajú výlučne na získanie maximálneho zisku, sa naša spoločnosť snaží v prvom rade uspokojiť požiadavky našich zákazníkov. Pri tom sa riadime vysokými etickými štandardmi, ktoré boli na Slovensku prijaté Realitnou úniou.

Nehnuteľnosti vyberáme konkrétne pre potreby našich klientov a to nielen na základe našej ponuky trhu. Rešpektujeme vás, drahí zákazníci, a neponúkneme vám nehnuteľnosť tam, kde by sme sami nežili alebo nepracovali.

Pomocou našich partnerov poskytujeme nasledujúce služby:

  • Odborné poradenstvo v oblasti investičných rizík, hypotekárnych úverov, ako aj poistenia nehnuteľností.
  • Zabezpečenie úplnej právnej podpory nákupu, predaja, nájmu a potrebné konzultácie.
  • konzultácia Vami vybraných nehnuteľností, ktoré sa nenachádzajú v našom portfóliu ( konzultácia ceny, rizík spojených s kúpou)
  • profesionálne riadenie nehnuteľnosti, zariaďovanie nehnuteľnosti, upratovanie, renováciu a prenájmom či už krátkodobý alebo dlhodobý.

Nájsť nehnuteľnosť pre cudzinca nie je ľahké a my to chápeme tak, ako nikto iný. Máme veľa skúseností pri hľadaní nehnuteľností a nepochybujeme, že Vám pomôžeme pri riešení všetkých Vašich problémov. Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

S nami ste doma!