2,5-izbový slnečný byt v novostavbe v bytovom komplexe „Rezidencia pri kompe“, Dunajská Streda

Predaj
ID:
Zverejnené: 02.10.2020
Cena: 100 000
Objekt:
2 izbový byt
Stav:
Novostavba
Lokalita:
Ulica:
Plocha:
54 м2
Balkón/Loggia:
Je balkón
Parkovanie:
S parkovaním
Maklér
Zoreslava Larchyk
Kontakt na makléra

Správa bola úspešne odoslaná.

Agent vás budú čoskoro kontaktovať.

Ochrana osobných údajov

100 000,- EUR + 3% provízia RK

Lokalita: Vojka nad Dunajom, okres Dunajská Streda  

Rozloha: 54,35 m2

Zariadený

Počet izieb: 2,5

Popis bytu

Ponúkame na  predaj 2,5-izbový slnečný byt na 2. poschodí v novo vybudovanej súkromnej uzavretej obytnej zóne „Rezidencia pri kompe“  pri obci Vojka nad Dunajom.

Byt má juho – východnú orientáciu, pozostáva z troch miestností  - obývacia izba spojená s kuchyňou  s východom na balkón, jedna väčšia spálňa, z ktorej je prechod do menšej spálne (prípadne pracovne). Priestranná kúpeľňa je vybavená veľkou vstavanou vaňou (180 cm),  závesným WC (Geberit), umývadlom s podskrinkou a zrkadlovou skrinkou s osvetlením, bojlerom na ohrev teplej vody a veľkou výhodou je okno s výhľadom na zeleň.

V chodbe a spálni sú na mieru vyrobené vstavané skrine.

Kuchyňa je kompletne zariadená  - chladnička (voľne stojacia), umývačka riadu, elektrická  varná doska, el. rúra. (vstavané).   

Byt má rozlohu  54,35 m2 + balkón s rozlohou 3 m2.

Kúrenie je v celom byte podlahové regulované v každej miestnosti, v kúpeľni je prídavný „rebríkový“ radiátor. Výroba teplej vody je z elektrického bojlera (80 l). V oknách sú vonkajšie elektrické žalúzie a vo vyklápacích oknách sieťky proti hmyzu.

Byt sa predáva so zariadením a je kúpu voľný.

Náklady do 100 EUR/mesiac – 2 osoby.

Lokalita

Obec Vojka nad Dunajom s bohatou minulosťou a sľubnou budúcnosťou  – perla Podunajskej nížiny -sa nachádza 25 km od Bratislavy, 5 km od Šamorína a 30 km od Dunajskej stredy, je mimoriadne vyhľadávanou oblasťou pre aktívnych ľudí, keďže na nachádza v tesnej blízkosti lužných lesov, CHKO Dunajské ramená, kryštálovo čistých prírodných jazier (Šulianské a Vojčanské) vodného diela Gabčíkovo a množstvom cyklociest a vodných atrakcií. Dobrá, rýchla a bezproblémová dostupnosť do väčších miest ako Bratislava, Šamorín a Dunajská Streda. Tento obytný komplex bol vytvorený ako uzavretý areál s garanciou maximálneho súkromia, bezpečia a vysokej kvality prevedenia so zameraním na ľudí ktorí, hľadajú prímestské bývanie za dostupnú cenu.

Uvedená oblasť sa slangovo nazýva aj OSTROV a je unikátnym dielom človeka a prírody, kde ho obklopujú z jednej strany starý tok Dunaja a jej prívodné  ramená a z druhej strany samotné vodné dielo Gabčíkovo.  Toto unikátne územie za posledných 20 rokov ešte neprešlo veľkými zmenami ako satelity v okolí Bratislavy.

Objekt na mape

Predaj
ID:
Zverejnené: 02.10.2020
Cena: 100 000
Objekt:
2 izbový byt
Stav:
Novostavba
Lokalita:
Ulica:
Plocha:
54 м2
Balkón/Loggia:
Je balkón
Parkovanie:
S parkovaním
Maklér
Zoreslava Larchyk
Kontakt na makléra

Správa bola úspešne odoslaná.

Agent vás budú čoskoro kontaktovať.

Ochrana osobných údajov